Bezpieczeństwo na najwyższym poziomie

Kategorie produktów

 

Bezpieczeństwo na najwyższym poziomie.

 

Nasza firma zajmuje się kompleksową obsługą w zakresie odzieży roboczej, reklamowej , art. BHP i PPOŻ. Opierając się na wieloletnim doświadczeniu naszych pracowników, gwarantujemy naszym klientom fachowe doradztwo w zakresie doboru środków ochrony, a także wspólnie pogłębiamy wiedzę w zakresie innowacyjnych rozwiązań. Dzięki temu, zapewniamy odpowiednie zabezpieczenie pracowników przed zagrożeniami na stanowiskach pracy w każdej branży.

W odpowiedzi na potrzeby i oczekiwania naszych klientów, dysponujemy zarówno artykułami importowanymi (m.in. z Chin, Czech, Włoch, Niemiec, Francji i Anglii), jak i wyprodukowanymi w Polsce. Umożliwia nam to zagwarantowanie naszym klientom atrakcyjnych cen, przy jednoczesnym zachowaniu najwyższej jakości i trwałości produktów.  Warto zaznaczyć, że wszystkie nasze artykuły posiadają certyfikaty, co gwarantuje ich zgodność ze wszelkimi obowiązującymi normami oraz zapewnia, że wyrób pochodzi od producenta, który stosuje odpowiedni system kontroli produkcji.

Gdyby gotowe produkty były niewystarczające, proponujemy uszycie własnego wzoru, który będzie odpowiadał Państwa wymaganiom. Dążąc do kompleksowej obsługi, wykonujemy oznaczenia reklamowe na zakupionej przez Państwa odzieży (sitodruk, termotransfer, plastizol, haft komputerowy). A dla większego komfortu i satysfakcji posiadamy zasoby magazynowe dzięki czemu gwarantujemy szybki czas realizacji zamówień i terminowość dostaw.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, otwartości na współpracę, elastyczności oraz pełnemu zaangażowaniu naszego zespołu, jesteśmy w stanie sprostać nawet największym wymaganiom naszych klientów.


Zapraszamy do współpracy,
Zespół NIKI BHP

14f63f37340a2504938caed9cb96a9a9.jpg3M_Logo_RGB_13mm.jpgGildan.jpgJulex_logo.jpgKoszulki_Russell_00_Logo-245x245.jpgLogo_ISSA_LINE.jpgbc-logo-social-white.pngbeta.jpgcerva.jpgdelta-plus.jpgdemar-logo.jpgfruit-of-the-loom.pngleber_hollman logo[1].jpglogo abeba.pnglogo mercator.pnglogo-adler.jpglogo-pl.pnglogoMapaAzul-300x117.jpglogo_ardon-a.jpglupus_czarny_bez_tla 2.jpgpolstar.jpgportwest.jpgppo-logo.pnguvex.jpg